Firma

Formed Plus

Adres

ul. Parkowa 14 , 15-224 Białystok

Telefon

85 732 18 22

Umów się
na zakupy
http://formedplus.bialystok.pl
  • Formed Plus
  • Formed Plus
  • Formed Plus
  • Formed Plus

Firma FormedPlus zajmuje się dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. W naszym salonie znajdą Państwo aktywne ortezy i stabilizatory, ortezy pooperacyjne, sprzęt do rehabilitacji oraz wózki i pomoce do przemieszczania się, tj. balkoniki, podpórki.

Ponadto prowadzimy specjalistyczne komputerowe badania stóp w celu doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych. Zapewniamy także trójwymiarowy bezdotykowy pomiar obwodów kończyn dolnych w celu perfekcyjnego doboru wyrobów uciskowych przeciwżylakowych i przeciwobrzękowych. Nasza oferta skierowana jest do różnych odbiorców.

W salonie spotkają Państwo specjalistycznie przeszkolony personel. Nasi fizjoterapeuci pomogą zarówno przy doborze odpowiedniego sprzętu jak i wypełnieniu wszelkich formalności związanych refundacją wniosków Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Firma FormedPlus ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. W ramach ubezpieczenia społecznego każda osoba niepełnosprawna a także chora, ma prawo do refundacji kosztów poniesionych w ramach zakupionego sprzętu ortopedycznego oraz sprzętu pomocniczego.

Jesteśmy partnerami firmy Bauerfeind.

Opinie o sklepie

Formed Plus

Opinie i komentarze w serwisie mogę wpisywać zarejestrowaniu użytkownicy serwisu

Zaloguj się, by mieć pełną kontrolę. Nie masz jeszcze konta w serwisie? Zarejestruj się

Ten sklep nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Rehabilitacja     
Galerie handlowe