Casting do serialu Rodzinka.pl

Galeria Zielone Wzgórze zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w ogólnopolskim castingu do odcinka Rodzinki.pl!

19 lipca w godzinach 13.00 - 18.00 młodzi wielbiciele serialu będą mogli spróbować swoich sił i powalczyć o rolę u boku ulubionych gwiazd ze szklanego ekranu.
Casting składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to ogólnopolskie przesłuchania, podczas których wyłonione zostaną osoby zaproszone do finału i zaprezentowania się na wielkiej scenie. Laureat wszystkich etapów będzie mógł pokazać swe zdolności aktorskie całej Polsce, występując w jednym z odcinków popularnego serialu.
Na uczestników castingu i ich kibiców w Galerii Zielone Wzgórze będą czekały dodatkowe atrakcje: stanowisko filmowych efektów specjalnych, Aleja Czerwonego Dywanu oraz pokaz animacji dla dzieci.

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl
Zdjęcie: materiały centrum handlowego

Katalog sklepów

 • La Brea

  Dwie bardzo popularne i długo oczekiwane przez lokalnych klientów marki PREMIUM nareszcie pojawiły się w Białymstoku!

  Butik La Brea w centrum handlowym Alfa Białystok proponuj ...

 • à Tab

  à Tab oferuje szeroki wybór praktycznych akcesoriów, sprzętów i dodatków wyposażenia kuchni i jadalni.

 • Elite Optyk Malinowscy

  Sienkiewicza 22 – zabytkowa kamienica w centrum Białegostoku - jeszcze niedawno ustawiały się tutaj kolejki po bilety komunikacji miejskiej, obecnie funkcjonuje tutaj salon optyc ...

 • Home&You

  Salony home&you to szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji Państwa domów. Chcemy, aby nasze aranżacje zainspirowały Państwa i zachęciły do tworzenia własny ...

Galerie handlowe