Casting do serialu Rodzinka.pl

Galeria Zielone Wzgórze zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w ogólnopolskim castingu do odcinka Rodzinki.pl!

19 lipca w godzinach 13.00 - 18.00 młodzi wielbiciele serialu będą mogli spróbować swoich sił i powalczyć o rolę u boku ulubionych gwiazd ze szklanego ekranu.
Casting składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to ogólnopolskie przesłuchania, podczas których wyłonione zostaną osoby zaproszone do finału i zaprezentowania się na wielkiej scenie. Laureat wszystkich etapów będzie mógł pokazać swe zdolności aktorskie całej Polsce, występując w jednym z odcinków popularnego serialu.
Na uczestników castingu i ich kibiców w Galerii Zielone Wzgórze będą czekały dodatkowe atrakcje: stanowisko filmowych efektów specjalnych, Aleja Czerwonego Dywanu oraz pokaz animacji dla dzieci.

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl
Zdjęcie: materiały centrum handlowego

Katalog sklepów

 • Affito

  Affitto proponuje Państwu doskonałą alternatywę dla hoteli - eleganckie i komfortowe mieszkania do wynajęcia w centrum Białegostoku.

  Oferujemy apartamenty o wysokim standardzie wyko ...

 • Vistula

  Vistula specjalizuje się w projektowaniu kolekcji, charakteryzujących się wysoką jakością, niepowtarzalnym wzornictwem oraz spójnością stylistyczną. Propozycje Vistuli powstaj ...

 • Kubenz

  Marka KUBENZ sygnuje klasyczną kolekcję odzieży męskiej. Jest marką polską, z wieloletnimi tradycjami. Skierowana jest do mężczyzn ceniących sobie wygodę i jakość w codziennym życ ...

 • Hotel Turkus

  Do dyspozycji gości oddajemy wygodne pokoje, kawiarnię, bar oraz restaurację serwująca dania kuchni regionalnej.

Galerie handlowe