Casting do serialu Rodzinka.pl

Galeria Zielone Wzgórze zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w ogólnopolskim castingu do odcinka Rodzinki.pl!

19 lipca w godzinach 13.00 - 18.00 młodzi wielbiciele serialu będą mogli spróbować swoich sił i powalczyć o rolę u boku ulubionych gwiazd ze szklanego ekranu.
Casting składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to ogólnopolskie przesłuchania, podczas których wyłonione zostaną osoby zaproszone do finału i zaprezentowania się na wielkiej scenie. Laureat wszystkich etapów będzie mógł pokazać swe zdolności aktorskie całej Polsce, występując w jednym z odcinków popularnego serialu.
Na uczestników castingu i ich kibiców w Galerii Zielone Wzgórze będą czekały dodatkowe atrakcje: stanowisko filmowych efektów specjalnych, Aleja Czerwonego Dywanu oraz pokaz animacji dla dzieci.

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl
Zdjęcie: materiały centrum handlowego

Katalog sklepów

 • ARKADA

  Firma ARKADA oferuje Państwu duży wybór blachodachówek modułowych.W naszej ofercie mamy produkty takie jak Venecja ( BUDMAT ), German ( BLACHSTAL ), Armano ( Dach- Łuczaj ), TU ...

 • Empik

  Oferta outletu Empiku obejmuje przede wszystkim książki (między innymi: albumy, poradniki, książki do nauki języków, przewodniki, beletrystykę), ale również art. papiernic ...

 • Przy Alejach. Serwis Wielomarkowy

  Firma "Przy Alejach" powstała w 2010 r. i jest członkiem Konsorcjum Arefiew, w której skład wchodzą: Top Auto, Nord Auto, Eco Rental, Auto Salomea. Jesteśmy Serwisem Niezależ ...

 • Patrizia Aryton

  ARYTON to polska marka rodzinna, która od 25 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących elegancję, jakość i styl.

  Pod okiem Patrycji Cierockiej powstają kolekc ...

Galerie handlowe