Kreacje znanych projektantów za przystępną cenę

Ubrania projektu Macieja Sieradzky’ego, a niebawem także kolekcje teamu Paprocki&Brzozowski od niedawna w Białymstoku przy ul. Malmeda 13.

Butik Look At Me to miejsce, które powstało z zamiłowania do polskiej mody niezależnej.

Znajdziemy tu ubrania polskich producentów i rodzimych projektantów, także niszowych. Wśród nich wspomnianego już finalisty programu Project Runway – Macieja Sieradzky’ego, a także marki odzieżowej Echo czy biżuteryjnej Tatami.

To ciekawa odpowiedź na ofertę „sieciówek”. Zwłaszcza, że ceny nie są wygórowane. Wahają się od 69 zł (koszulki) do maksymalnie kilkuset złotych (sukienki, kreacje wieczorowe).

Kupimy tu nie tylko sukienki na każdą okazję, koszulki, bluzki i sweterki, ale również buty, torebki i biżuterię.

Super opcją, oferowaną przez Look At Me jest zamówienie i dostarczenie do sklepu w Białymstoku wybranego modelu z kolekcji projektanta, którego obecnie nie ma w sklepie.

Życzymy udanych zakupów! 

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl
Zdjęcia: fanpage Facebook.com

Katalog sklepów

 • Coral

  Elektroniczne i mechaniczne systemy zabezpieczeń oraz systemy nadzoru wizyjnego muszą być zaprojektowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb ich użytkowników z uwzględnien ...

 • ZAMI

  Znajdziecie u Nas szeroki wybór obuwia damskiego oraz męskiego w atrakcyjnych cenach. Od klapek po obuwie robocze. Przy większych zakupach oferujemy korzystne rabaty.

 • Samowar

  Samowar w CH Auchan przy ul. Hetmańskiej został otwarty we wrześniu 2012 roku.

  W naszym sklepie znajdą Państwo największy wybór herbaty i kawy w mieście. Proponujemy as ...

 • Ziaja

  Ziaja to kosmetyki sprawdzonej polskiej firmy.

Galerie handlowe