Do galerii handlowej po… wiedzę?

Tak! Okazuje się, że zakupy, spotkanie przy kawie czy seans filmowy to nie jedyne atrakcje, jakie możemy spotkać w centrum handlowym.

Przekonuje nas o tym Galeria Zielone Wzgórze, która zaprasza we wrześniu do Centrum Nauki FOCUS POBUDZA NEURONY!

Laboratorium medyczne, interaktywny szkielet ludzki, fantomy organów człowieka, kino sferyczne, warsztaty pierwszej pomocy czy pokazy filmu edukacyjnego „Było sobie życie” – to tylko przykłady atrakcji, jakie czekać będą na dzieci i młodzież w galerii przy Wrocławskiej 20.

Między 9 a 21 września uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów będą mogły zapoznać się z zagadnieniami współczesnej biologii, medycyny, genetyki i anatomii człowieka. Nie zabraknie też ciekawych konkursów z nagrodami.

Uczestnikami zabaw i prezentacji zaopiekują się animatorzy, więc rodzice będą mogli w tym czasie wybrać się na zakupy bez obaw o bezpieczeństwo i rozrywkę swoich pociech.

Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl 

Katalog sklepów

 • Salon firmowy Eurocolor

  Firma EUROCOLOR została założona w 1996 roku. Ideą było stworzenie przedsiębiorstwa produkującego wysokiej jakości okna i drzwi oraz rolety.

  Stawiając na jakość o ...

 • MyHome by Inspiracja Centrum Alfa

  Zapraszamy Państwa do naszego sklepu w Centrum Alfa na poziomie +1 (lokal nr 2).
  MyHome by Inspiracja to oryginalne desenie, wysokiej jakości materiały, precyzja wykonania. Atrakcyj ...

 • Hotel Esperanto

  Hotel Esperanto*** to komfortowy i kameralny obiekt, zapewniający swoim Gościom idealne warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Położony jest w ścisłym centrum miasta, zaledwie 10 ...

 • Mohito

  Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadom ...

Galerie handlowe