Do galerii handlowej po… wiedzę?

Tak! Okazuje się, że zakupy, spotkanie przy kawie czy seans filmowy to nie jedyne atrakcje, jakie możemy spotkać w centrum handlowym.

Przekonuje nas o tym Galeria Zielone Wzgórze, która zaprasza we wrześniu do Centrum Nauki FOCUS POBUDZA NEURONY!

Laboratorium medyczne, interaktywny szkielet ludzki, fantomy organów człowieka, kino sferyczne, warsztaty pierwszej pomocy czy pokazy filmu edukacyjnego „Było sobie życie” – to tylko przykłady atrakcji, jakie czekać będą na dzieci i młodzież w galerii przy Wrocławskiej 20.

Między 9 a 21 września uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów będą mogły zapoznać się z zagadnieniami współczesnej biologii, medycyny, genetyki i anatomii człowieka. Nie zabraknie też ciekawych konkursów z nagrodami.

Uczestnikami zabaw i prezentacji zaopiekują się animatorzy, więc rodzice będą mogli w tym czasie wybrać się na zakupy bez obaw o bezpieczeństwo i rozrywkę swoich pociech.

Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl 

Katalog sklepów

 • Sklep sportowy Kometka

  Jesteśmy sklepem sportowym z wieloletnią tradycją. U nas zawsze możesz liczyć na fachową usługę i doradztwo.Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną.

  Nieważne czy jesteś ...

 • Szachownica

  Odzież damska, męska i dziecięca.

 • Opmar

  Serwis OPMAR został założony w 1998 roku. W 2008 roku dołączyliśmy do ogólnoeuropejskiej sieci Euromaster - europejskiej, wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsł ...

 • ARA Dywany Chodniki

  ARA Dywany - Kawaleryjska 19/23 Bazar Pawilon nr 3
  (hala za złotem)

  Sprzedażą i importem dywanów zajmujemy się od ponad 17 lat. Oferujemy bogactwo wzorów i kolorów. Na ...

Galerie handlowe