KFC z dostawą do domu już w Białymstoku!

Możemy się już delektować ulubionymi daniami KFC bez wychodzenia z domu. Jedna z największych sieci restauracji uruchomiła niedawno usługę zamówień na dowóz także w naszym mieście.

Aby móc zjeść kubełek panierowanego kurczaka, kanapkę, frytki czy sałatkę z oferty KFC bez konieczności opuszczenia wygodnej kanapy i telewizora, wystarczy zamówić dowolne dania ze strony www restauracji na łączną kwotę minimum 20 zł. Nie musimy też w przypadku braku gotówki w portfelu biec do bankomatu – przy odbiorze w domu możemy płacić kartą.

Pamiętajmy jednak, że oferta i ceny w dostawie różnią się od oferty i cen w lokalu. Na przykład Kubełek
Classic w lokalu kosztuje 26 zł, w dostawie już 30,95 zł; Longer – odpowiednio – 4 zł i 6,45 zł.
Obszar dostawy w Białymstoku możemy sprawdzić na mapce dostępnej na stronie restauracji.

Smacznego!

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl 
Zdjęcie: Flickr.com

Katalog sklepów

 • J S Butik

  Zapraszamy do naszego butiku z modą damską. W ofercie mamy kolekcje firm angielskich, włoskich i polskich, końcówki kolekcji znanych i lubianych marek zagranicznych w nieprawdopodobnie ...

 • Cropp

  Kolekcje Cropp tworzone są specjalnie dla młodych kobiet i mężczyzn, którzy chcą przez swoje ciuchy wyrazić siebie (gdziekolwiek - w szkole, tramwaju, metrze, w sklepie, na boisku, ...

 • 4 ROWERY

  Zapraszamy do sklepu rowerowego mieszczącego się w Białymstoku przy ul. Kawaleryjskiej 28, 200 metrów od głównego wejścia na bazar w kierunku centrum miasta.

  W ofercie ...

 • Afrodyta

  Salon Urody AFRODYTA daySPA - to kwintesencja ponad 15 lat doświadczeń w dziedzinie kosmetyki, wykształcenia, oraz wielu szkoleń.
  Salon Urody & Day SPA AFRODYTA różni się ...

Galerie handlowe