„123 wakacje”. Wszystkie oferty w jednym miejscu

Gwarancją miłego i udanego wypoczynku są dobrze zaplanowane wakacje. W doborze najlepszej wycieczki z przyjemnością pomogą pracownicy biura podróży "123 wakacje".

Nasze atuty
Zapewniamy możliwość zakupu wycieczek polskich i zagranicznych o dowolnej porze dnia,  przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki: www.123wakacje.com.pl lub do odwiedzenia naszego biura przy ul. Sienkiewicza 44.
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.

Gwarancja najniższej ceny
Współpracujemy z ponad 40 najlepszymi i sprawdzonymi touroperatorami w kraju. Daje to imponującą bazę ofert wyjazdowych, jakie możemy zaproponować naszym klientom. Wszystko, co posiadamy w swoim asortymencie, pochodzi z baz sprawdzonych organizatorów, którzy maja odpowiednie zezwolenia i certyfikaty do prowadzenia działalności turystycznej.
Proponujemy szeroką i sprawdzoną ofertę oraz gwarantujemy wysoką jakość usług, udany wypoczynek i najniższą cenę (porównujemy te same hotele u różnych operatorów).
Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny, wysoką dostępność i różnorodność ofert. Również od niemieckich liderów turystyki.

Kierujemy się zasadą „BYLIŚMY-WIDZIELIŚMY-DORADZIMY”
Nasze doświadczenie zebraliśmy podczas wielu podróży, a także w czasie inspekcji hoteli w różnych zakątkach świata. Posiadamy prywatne zdjęcia większości z nich (zdjęcia pokoi, plaży, otoczenia i restauracji), które udostępniamy naszym klientom.
Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze wycieczki, która sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom i możliwościom finansowym.Programy lojalnościowe dla stałych klientów 
Dla stałych klientów przewidzieliśmy atrakcyjny system zniżek i rabatów. Każdy posiadacz Karty Stałego Klienta otrzymuje 5% zniżki, honorujemy także karty rabatowe i vouchery wakacyjne organizatorów.
Naszym klientom zapewniamy BEZPŁATNY PARKING przy lotnisku.
Informujemy o najlepszych promocjach i zniżkach na wakacyjne wyjazdy.
Wysyłamy Państwu wyłącznie oferty zgodne z Waszymi indywidualnymi kryteriami i czuwamy nad poziomem cen i dostępnością wybranych ofert.Bezpieczne wpłaty
To gwarancja bezpieczeństwa wpłat wniesionych w Biurze Podróży „123wakacje”. Nie musicie się Państwo martwić o wpłaty dokonane w naszym biurze w przypadku bankructwa i ogłoszenia upadłości przez organizatora turystyki.

[Tekst powstał we współpracy z biurem podróży „123 wakacje”]

Katalog sklepów

 • ARA Dywany Chodniki

  ARA Dywany - Kawaleryjska 19/23 Bazar Pawilon nr 3
  (hala za złotem)

  Sprzedażą i importem dywanów zajmujemy się od ponad 17 lat. Oferujemy bogactwo wzorów i kolorów. Na ...

 • Elektropek Alarmy Kamery Centrale Telefoniczne Sieci Komputerowe

  Sprzedaż hurtowa i detaliczna oraz instalacja, serwis i konserwacja:
  - Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
  - Systemy Sygnalizacji Pożaru
  - Monitoring
  - Kamery
  ...

 • Elite Optyk Malinowscy

  Sienkiewicza 22 – zabytkowa kamienica w centrum Białegostoku - jeszcze niedawno ustawiały się tutaj kolejki po bilety komunikacji miejskiej, obecnie funkcjonuje tutaj salon optyc ...

 • Deichmann

  Deichmann oferuje modne, dobrej jakości obuwie dla całej rodziny w niezwykle korzystnych cenach. Szukają Państwo najnowszych trendów, klasyki, butów sportowych? Cenią Pańs ...

Galerie handlowe