Studia w Białymstoku? Polecamy WSE

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą edukacyjną jednej z najbardziej prestiżowych niepaństwowych białostockich uczelni - Wyższej Szkoły Ekonomicznej.

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku powstała w 1996 r. na mocy Decyzji Ministra Edukacji Narodowej i wpisana do rejestru uczelni niepaństwowych pod liczbą porządkową 77.

Jej misją jest przekazanie Studentom najnowszej wiedzy z zakresu ekonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy, sytuacji politycznej, gospodarczej i kulturalnej w kraju i na świecie oraz rozwinięcie w nich umiejętności sprawnego posługiwania się językami obcymi.

WSE dba także o to, by przedsiębiorczy Studenci mogli aktywnie działać w Samorządzie Studenckim, kołach naukowych oraz Akademickim Związku Sportowym.
W trosce o potrzeby Studentów i Absolwentów, którzy są rodzicami, 1 marca 2010 r. Uczelnia uruchomiła Elastyczne Przedszkole „Orzełek”, z opieki którego dzieci mogą korzystać przez 7 dni w tygodniu.

WSE jest nowoczesną jednostką edukacyjną, badawczą i doradczą, działającą zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności, przyjazną pracownikom, studentom i absolwentom oraz otwartą na potrzeby swojego otoczenia.

Priorytetem naszej Uczelni jest kształcenie liderów biznesu:

L - lojalność wobec firmy
I - innowacyjność w działaniu
D - dokładność w realizacji zadań
E - elastyczność w podejmowaniu decyzji
R -  rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku proponuje swoim słuchaczom kształcenie na kierunkach: Ekonomia oraz Bezpieczeństwo i higiena pracy z ppoż.

Ekonomia jest nauką społeczną, która łączy wiedzę humanistyczną z naukami ścisłymi.
Celem studiów na tym kierunku jest przygotowanie absolwentów do skutecznego analizowania polskiej i światowej gospodarki, poznania mechanizmów rządzących pieniądzem i rynkiem oraz wykształcenia w nich umiejętności inwestowania i pomnażania zasobów finansowych.

Absolwenci, poznając podczas studiów od podszewki etapy zakładania oraz funkcjonowanie firm, przygotowani są do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, nastawionej na zysk i rozwój. Po studiach na kierunku ekonomia, można zarządzać firmami i pracownikami na stanowiskach kierowniczych i operacyjnych w różnego rodzaju przedsiębiorstwach oraz w instytucjach publicznych, a także wykonywać zawody związane z szeroko pojętymi finansami i sprzedażą.

Celem studiów na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy jest przygotowanie studentów do wykonywania obowiązków związanych z szeroko pojętą ochroną pracy.

Po zakończeniu edukacji, absolwenci będą przygotowani do wykonywania zawodu inspektora, specjalisty i szkoleniowca służb BHP, a także do zajmowania stanowisk wyższego i średniego szczebla zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. W trakcie nauki studenci mają możliwość uczestnictwa w specjalistycznym, 86-godz. szkoleniu z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Trwa rekrutacja na studia w roku akademickim 2015/2016 na kierunki:

Ekonomia
– studia I stopnia (3-letnie) stacjonarne
– studia I stopnia (3-letnie) niestacjonarne 

Ekonomia
– studia II stopnia (2-letnie) stacjonarne
– studia II stopnia (2-letnie) niestacjonarne

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
– studia I stopnia (3,5-letnie) stacjonarne
– studia I stopnia (3,5-letnie) niestacjonarne

Dokumenty należy składać w siedzibie Uczelni, ul. Zwycięstwa 14/3, pok. 37 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-15.45 lub w soboty w godzinach: 9.00-15.00.

Szczegółowe informacje:
tel. 85 652 0 997
tel. kom. 608 039 009

[Tekst powstał we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomiczną w Białymstoku]

Zdjęcia: WSE

Katalog sklepów

 • Lniane Pola

  Zapraszamy do sklepu Lniane Pola, specjalizujemy się w sprzedaży asortymentu związnego z lnem. Len jest uznawany na całym świecie od setek a nawet tysięcy lat, za surowiec szlachet ...

 • Apteka Remedium

  Apteka "Remedium"

  Czynne:
  Poniedziałek-Piątek: 8.00-20.00
  Sobota: 8.00-16.00

 • Aneks

  ANEKS SP. Z O.o jest dynamicznie rozwijają się firmą działająca na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych.

  Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową płytek cer ...

 • Apteka Rodzinna

  Apteka "Rodzinna"

  Czynne:
  Poniedziałek-Piątek: 7.00-20.00
  Sobota: 8.00-16.00

Galerie handlowe