C. H. Auchan z większą powierzchnią i nowymi markami

Wiosną w centrum handlowym Auchan Hetmańska ruszają prace związane z rozbudową obiektu. Pojawi się kilkanaście nowych butików, wśród nich również marki nieznane dotąd w Białymstoku.

Największy lokal w dobudowywanej części galerii zajmie salon marki odzieżowej H&M. Będzie to – po lokalach w Alfa Centrum i Atrium Biała – trzeci w mieście butik tego popularnego brandu.

Na kolejny lokal stawia też salon odzieży, obuwia i artykułów sportowych Martes Sport, znany nam już z Galerii Jurowieckiej.

Zupełną nowością, nie tylko w Białymstoku, lecz także w całym województwie, będzie sklep z markowymi zabawkami i akcesoriami dziecięcymi amerykańskiej sieci Toys’R’Us.

Galeria zyska niemal 6 tysięcy m2 dodatkowej powierzchni handlowej, na której rozlokuje się łącznie kilkanaście nowych sklepów i punktów usługowych.

Jak zapewnia inwestor, prace budowlane zaplanowano tak, by nie zakłócały codziennego funkcjonowania centrum handlowego. Wszystkie salony i lokale usługowe będą otwarte w dotychczasowych godzinach, podobnie jak hipermarket Auchan, market budowlany Leroy Merlin oraz sklep sportowy Decathlon.

Otwarcie dobudowywanej części zaplanowano na pierwszą połowę 2017 roku. 

Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl 

Katalog sklepów

 • MARBA

  Zajmujemy się sprzedażą oraz dystrybucją standardowego, jak i LEDowego oświetlenia do aut.

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce angielskiej firmy HQ Auto lighting, oferuj ...

 • Asterek

  Zajmujemy się sprzedażą nasion i sadzonek, specjalistycznych środków i preparatów, a także akcesoriów ogrodniczych (urządzenia zraszające, opryskiwacze, sekatory, noż ...

 • Wólczanka

  Wólczanka specjalizuje się w projektowaniu kolekcji koszul męskich, charakteryzujących się wysoką jakością, niepowtarzalnym wzornictwem. Propozycje Wólczanki powstają w opar ...

 • 123 wakacje Biuro Podróży

  Biuro podróży 123wakacje proponuje szeroką i sprawdzoną ofertę wycieczek polskich i zagranicznych oraz gwarantuje wysoką jakość usług, udany wypoczynek i najniższą cen ...

Galerie handlowe