C. H. Auchan z większą powierzchnią i nowymi markami

Wiosną w centrum handlowym Auchan Hetmańska ruszają prace związane z rozbudową obiektu. Pojawi się kilkanaście nowych butików, wśród nich również marki nieznane dotąd w Białymstoku.

Największy lokal w dobudowywanej części galerii zajmie salon marki odzieżowej H&M. Będzie to – po lokalach w Alfa Centrum i Atrium Biała – trzeci w mieście butik tego popularnego brandu.

Na kolejny lokal stawia też salon odzieży, obuwia i artykułów sportowych Martes Sport, znany nam już z Galerii Jurowieckiej.

Zupełną nowością, nie tylko w Białymstoku, lecz także w całym województwie, będzie sklep z markowymi zabawkami i akcesoriami dziecięcymi amerykańskiej sieci Toys’R’Us.

Galeria zyska niemal 6 tysięcy m2 dodatkowej powierzchni handlowej, na której rozlokuje się łącznie kilkanaście nowych sklepów i punktów usługowych.

Jak zapewnia inwestor, prace budowlane zaplanowano tak, by nie zakłócały codziennego funkcjonowania centrum handlowego. Wszystkie salony i lokale usługowe będą otwarte w dotychczasowych godzinach, podobnie jak hipermarket Auchan, market budowlany Leroy Merlin oraz sklep sportowy Decathlon.

Otwarcie dobudowywanej części zaplanowano na pierwszą połowę 2017 roku. 

Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl 

Katalog sklepów

 • Lniane Pola

  Zapraszamy do sklepu Lniane Pola, specjalizujemy się w sprzedaży asortymentu związnego z lnem. Len jest uznawany na całym świecie od setek a nawet tysięcy lat, za surowiec szlachet ...

 • La Brea

  Dwie bardzo popularne i długo oczekiwane przez lokalnych klientów marki PREMIUM nareszcie pojawiły się w Białymstoku!

  Butik La Brea w centrum handlowym Alfa Białystok proponuj ...

 • AUTOSERWIS123

  Wszystkie powierzone przez Państwa zlecenia realizujemy terminowo, zachowując przy tym wysoką jakość wykonanych prac.
  Jesteśmy otwarci na nowe technologie i rozwiązania motoryzac ...

 • Cropp

  Kolekcje Cropp tworzone są specjalnie dla młodych kobiet i mężczyzn, którzy chcą przez swoje ciuchy wyrazić siebie (gdziekolwiek - w szkole, tramwaju, metrze, w sklepie, na boisku, ...

Galerie handlowe