C. H. Auchan z większą powierzchnią i nowymi markami

Wiosną w centrum handlowym Auchan Hetmańska ruszają prace związane z rozbudową obiektu. Pojawi się kilkanaście nowych butików, wśród nich również marki nieznane dotąd w Białymstoku.

Największy lokal w dobudowywanej części galerii zajmie salon marki odzieżowej H&M. Będzie to – po lokalach w Alfa Centrum i Atrium Biała – trzeci w mieście butik tego popularnego brandu.

Na kolejny lokal stawia też salon odzieży, obuwia i artykułów sportowych Martes Sport, znany nam już z Galerii Jurowieckiej.

Zupełną nowością, nie tylko w Białymstoku, lecz także w całym województwie, będzie sklep z markowymi zabawkami i akcesoriami dziecięcymi amerykańskiej sieci Toys’R’Us.

Galeria zyska niemal 6 tysięcy m2 dodatkowej powierzchni handlowej, na której rozlokuje się łącznie kilkanaście nowych sklepów i punktów usługowych.

Jak zapewnia inwestor, prace budowlane zaplanowano tak, by nie zakłócały codziennego funkcjonowania centrum handlowego. Wszystkie salony i lokale usługowe będą otwarte w dotychczasowych godzinach, podobnie jak hipermarket Auchan, market budowlany Leroy Merlin oraz sklep sportowy Decathlon.

Otwarcie dobudowywanej części zaplanowano na pierwszą połowę 2017 roku. 

Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl 

Katalog sklepów

 • Douglas

  W asortymencie pielęgnacyjnym, makijażowym i zapachowym sieci znajduje się ponad 20.000 produktów luksusowych i popularnych, w tym 70 marek dostępnych wyłącznie w Douglas (m.in. Gior ...

 • Elwira Horosz

  Butik białostockiej projektantki.

 • Alar

  Zajmujemy się profesjonalnym montażem, fachowym doradztwem oraz sprzedażą wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych do pojazdów i obiektów stacjonarnych.
  M ...

 • Rossmann

  Rossmann to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech. W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada si ...

Galerie handlowe