Udekoruj swój sklep na 3 maja!

Instytut Rzeczypospolitej zachęca właścicieli sklepów do wzięcia udziału w konkursie na patriotyczną dekorację. Udekorowane w narodowe barwy witryny sklepowe mają nawiązywać do tradycji sięgającej okresu międzywojennego.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy ozdobią lokal z okazji Dnia Flagi Narodowej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja i sfotografują swe dzieło mogą wygrać cenne nagrody. Zdjęcie należy wysłać do 3 maja na adres: fundacja@instytutrzeczypospolitej.pl (z podaniem nazwy sklepu, adresu oraz zgodą na publiczne udostępnianie). Wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie będzie można podziwiać na profilu akcji na Facebook’u. O zwycięstwie danej witryny zadecyduje liczba „polubieni” (tzw. lajków). Internauci będą mogli zagłosować na wybraną dekorację od 3 do 11 maja. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi dzień później.

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl

Katalog sklepów

 • KBB Orso

  Firma KBB Orso powstała w 1999 roku. Od roku 2008 nastąpił bardzo intensywny rozwój sprzedaży kompletnych pokryć dachowych.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko co po ...

 • PHU Izabela

  Asortyment:
  -elektronarzędzia
  -kosy
  -kosiarki
  -osuszacze
  -klimatyzatory
  -nagrzewnice i inne

  Hurtowe ceny!

  Godzi ...

 • Przy Alejach. Serwis Wielomarkowy

  Firma "Przy Alejach" powstała w 2010 r. i jest członkiem Konsorcjum Arefiew, w której skład wchodzą: Top Auto, Nord Auto, Eco Rental, Auto Salomea. Jesteśmy Serwisem Niezależ ...

 • Only

  ONLY to marka odzieży dedykowana młodym, nowoczesnym i spontanicznym kobietom. 

Galerie handlowe