Udekoruj swój sklep na 3 maja!

Instytut Rzeczypospolitej zachęca właścicieli sklepów do wzięcia udziału w konkursie na patriotyczną dekorację. Udekorowane w narodowe barwy witryny sklepowe mają nawiązywać do tradycji sięgającej okresu międzywojennego.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy ozdobią lokal z okazji Dnia Flagi Narodowej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja i sfotografują swe dzieło mogą wygrać cenne nagrody. Zdjęcie należy wysłać do 3 maja na adres: fundacja@instytutrzeczypospolitej.pl (z podaniem nazwy sklepu, adresu oraz zgodą na publiczne udostępnianie). Wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie będzie można podziwiać na profilu akcji na Facebook’u. O zwycięstwie danej witryny zadecyduje liczba „polubieni” (tzw. lajków). Internauci będą mogli zagłosować na wybraną dekorację od 3 do 11 maja. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi dzień później.

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl

Katalog sklepów

 • Only

  ONLY to marka odzieży dedykowana młodym, nowoczesnym i spontanicznym kobietom. 

 • Galeria Antresola

  Galeria Antresola powstała z myślą o klientach, którzy poszukują ponadczasowego stylu, łączącego ducha przeszłości ze współczesnymi trendami.
  Zajmujemy się sp ...

 • MONA STYLE

  Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową biżuterii srebrnej próby 925 polskich producentów, a także wyrobów z Włoch, Turcji i Tajlandii.

  W naszej oferci ...

 • Hotel Branicki

  Hotel Branicki**** zapewnia komfortowe noclegi w najwyższym standardzie.
  Hotel nawiązuje swoim charakterem do tradycji dawnego, ekskluzywnego Hotelu Ritz w Białymstoku.

Galerie handlowe