Udekoruj swój sklep na 3 maja!

Instytut Rzeczypospolitej zachęca właścicieli sklepów do wzięcia udziału w konkursie na patriotyczną dekorację. Udekorowane w narodowe barwy witryny sklepowe mają nawiązywać do tradycji sięgającej okresu międzywojennego.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy ozdobią lokal z okazji Dnia Flagi Narodowej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja i sfotografują swe dzieło mogą wygrać cenne nagrody. Zdjęcie należy wysłać do 3 maja na adres: fundacja@instytutrzeczypospolitej.pl (z podaniem nazwy sklepu, adresu oraz zgodą na publiczne udostępnianie). Wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie będzie można podziwiać na profilu akcji na Facebook’u. O zwycięstwie danej witryny zadecyduje liczba „polubieni” (tzw. lajków). Internauci będą mogli zagłosować na wybraną dekorację od 3 do 11 maja. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi dzień później.

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl

Katalog sklepów

 • Bialcon

  Modna i stylowa odzież damska na każdą okazję.

 • Sklep Kati

  Od 2004 r. zajmujemy się sprzedażą artykułów sanitarnych.
  W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: Wyposażenie łazienek, wyposażenie kuchni oraz armaturę g ...

 • Vesari

  GArnitury i koszule z kolekcji Luigi Vesari

 • Asterek

  Zajmujemy się sprzedażą nasion i sadzonek, specjalistycznych środków i preparatów, a także akcesoriów ogrodniczych (urządzenia zraszające, opryskiwacze, sekatory, noż ...

Galerie handlowe