BiKeRem na zakupy

BiKeR, czyli Białostocka Komunikacja Rowerowa cieszy się sporą popularnością wśród Białostoczan. Rower to również świetna alternatywa podczas wyprawy na zakupy.

Aby skorzystać z BiKeRa wystarczy zarejestrować się na stronie http://bikerbialystok.pl, wpłacić 10 zł opłaty inicjalnej, odnaleźć najbliższą stację i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na terminalu. Cała procedura jest szybka i prosta, dzięki czemu już po chwili możemy wsiąść na rower i ruszyć w drogę. Także na codzienne niewielkie zakupy. W koszyku zmieści się całkiem sporo sprawunków, a stacje znajdują się w niewielkiej odległości od większości centrów handlowych. Tuż przy Centrum Alfa mamy stację Mickiewicza/Świętojańska, a w odległości kilkuset metrów od Atrium Biała mieści się stacja Branickiego/Miłosza. Wyruszając na zakupy do bardziej odległych od centrum galerii handlowych także nie powinniśmy mieć problemu z zaparkowaniem. Jadąc do Auchan Hetmańska rower możemy zostawić przy ul. Zwycięstwa, a z Galerii Zielone Wzgórze dzieli nas tylko kilka kroków od stacji przy Słonecznikowej.
A jakie są Wasze wrażenia? Mieliscie już okazję przejechać się BiKeRem?

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl

Katalog sklepów

 • KBB Orso

  Firma KBB Orso powstała w 1999 roku. Od roku 2008 nastąpił bardzo intensywny rozwój sprzedaży kompletnych pokryć dachowych.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko co po ...

 • Polski Dom Rodzinny Serce

  Polski Dom Rodzinny Serce położony w Sokółce na Podlasiu, regionie który jako tygiel kultur i religii jest jedynym takim miejscem w Europie. Czeka na Was czar Podlasia miej ...

 • Hotel Santana

  Do dyspozycji gości 45 miejsc noclegowych w 21 eleganckich jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach oraz dwa luksusowe i przestronne apartamenty.

 • DIMAG

  Firma Dimag jest dystrybutorem płytek oraz ceramiki łazienkowej.

  Bogaty asortyment oferuje Państwu ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny ...

Galerie handlowe