BiKeRem na zakupy

BiKeR, czyli Białostocka Komunikacja Rowerowa cieszy się sporą popularnością wśród Białostoczan. Rower to również świetna alternatywa podczas wyprawy na zakupy.

Aby skorzystać z BiKeRa wystarczy zarejestrować się na stronie http://bikerbialystok.pl, wpłacić 10 zł opłaty inicjalnej, odnaleźć najbliższą stację i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na terminalu. Cała procedura jest szybka i prosta, dzięki czemu już po chwili możemy wsiąść na rower i ruszyć w drogę. Także na codzienne niewielkie zakupy. W koszyku zmieści się całkiem sporo sprawunków, a stacje znajdują się w niewielkiej odległości od większości centrów handlowych. Tuż przy Centrum Alfa mamy stację Mickiewicza/Świętojańska, a w odległości kilkuset metrów od Atrium Biała mieści się stacja Branickiego/Miłosza. Wyruszając na zakupy do bardziej odległych od centrum galerii handlowych także nie powinniśmy mieć problemu z zaparkowaniem. Jadąc do Auchan Hetmańska rower możemy zostawić przy ul. Zwycięstwa, a z Galerii Zielone Wzgórze dzieli nas tylko kilka kroków od stacji przy Słonecznikowej.
A jakie są Wasze wrażenia? Mieliscie już okazję przejechać się BiKeRem?

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl

Katalog sklepów

 • Apteka Rodzinna

  Apteka "Rodzinna"

  Czynne:
  Poniedziałek-Piątek: 7.00-20.00
  Sobota: 8.00-16.00

 • JYSK Al. Solidarności

  Jysk to sieć supermarketów dekoracyjnych założonych przez Duńczyka Larsa Larsena. Pierwszy sklep otworzono w 1979 w Arhus w Danii. Oprócz Polski Jysk działa także w następujących krajach: ...

 • DIMAG

  Firma Dimag jest dystrybutorem płytek oraz ceramiki łazienkowej.

  Bogaty asortyment oferuje Państwu ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny ...

 • Samowar

  Samowar w CH Auchan przy ul. Hetmańskiej został otwarty we wrześniu 2012 roku.

  W naszym sklepie znajdą Państwo największy wybór herbaty i kawy w mieście. Proponujemy as ...

Galerie handlowe