BiKeRem na zakupy

BiKeR, czyli Białostocka Komunikacja Rowerowa cieszy się sporą popularnością wśród Białostoczan. Rower to również świetna alternatywa podczas wyprawy na zakupy.

Aby skorzystać z BiKeRa wystarczy zarejestrować się na stronie http://bikerbialystok.pl, wpłacić 10 zł opłaty inicjalnej, odnaleźć najbliższą stację i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na terminalu. Cała procedura jest szybka i prosta, dzięki czemu już po chwili możemy wsiąść na rower i ruszyć w drogę. Także na codzienne niewielkie zakupy. W koszyku zmieści się całkiem sporo sprawunków, a stacje znajdują się w niewielkiej odległości od większości centrów handlowych. Tuż przy Centrum Alfa mamy stację Mickiewicza/Świętojańska, a w odległości kilkuset metrów od Atrium Biała mieści się stacja Branickiego/Miłosza. Wyruszając na zakupy do bardziej odległych od centrum galerii handlowych także nie powinniśmy mieć problemu z zaparkowaniem. Jadąc do Auchan Hetmańska rower możemy zostawić przy ul. Zwycięstwa, a z Galerii Zielone Wzgórze dzieli nas tylko kilka kroków od stacji przy Słonecznikowej.
A jakie są Wasze wrażenia? Mieliscie już okazję przejechać się BiKeRem?

Tekst: Aleksandra Drapczuk
redakcja@handlowybialystok.pl

Katalog sklepów

 • Lidl ul.Sowlańska

  Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie.
  Godziny otwarcia:
  Pn. - Sb. 8.00 - 21.00
  Nd. 9.00 - 18.00

 • Kaizen Poland

  Jesteśmy polską firmą zajmującą się kompleksowym wykonawstwem elementów i całych konstrukcji stalowych, produkcją detali z tworzyw sztucznych i realizacją projektów z zakr ...

 • Hotel Santana

  Do dyspozycji gości 45 miejsc noclegowych w 21 eleganckich jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach oraz dwa luksusowe i przestronne apartamenty.

 • Przy Alejach. Serwis Wielomarkowy

  Firma "Przy Alejach" powstała w 2010 r. i jest członkiem Konsorcjum Arefiew, w której skład wchodzą: Top Auto, Nord Auto, Eco Rental, Auto Salomea. Jesteśmy Serwisem Niezależ ...

Galerie handlowe