Witamy w nowej odsłonie HandlowyBialystok.pl!

Zyskaliśmy nowy wygląd i funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z serwisu stało się jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze.

W uaktualnionym katalogu sklepów znajdziesz zarówno butiki zgromadzone w galeriach handlowych, jak i mniejsze sklepy różnych branż, a w katalogu towarów aktualne promocje i obniżki cen.

Dzięki nowej funkcji – Umów się na zakupy – możesz powiadomić sprzedawcę o swojej wizycie, zapytać o szczegóły oferty lub poprosić o odłożenie towaru specjalnie dla Ciebie.

HandlowyBialystok.pl to teraz także ciekawe artykuły i porady, aktualne gazetki sieci handlowych oraz informacje o promocjach i wydarzeniach. Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko o obowiązujących trendach, być modnym i na czasie, a przy tym nie stracić wszystkich oszczędności – portal HandlowyBialystok.pl jest dla Ciebie!

Pod adresem Torgovyi.com uruchomiliśmy natomiast wersję rosyjskojęzyczną skierowaną do turystów zakupowych z Białorusi i Rosji. 

Wskazówki dotyczące korzystania z serwisu znajdziesz TU, a informacje o możliwościach prezentacji sklepów, towarów i usług TUTAJ.

Dołącz do nas już dziś i bądź na bieżąco z ofertą białostockich sklepów.

Redakcja HandlowyBialystok.pl

Katalog sklepów

 • Afrodyta

  Salon Urody AFRODYTA daySPA - to kwintesencja ponad 15 lat doświadczeń w dziedzinie kosmetyki, wykształcenia, oraz wielu szkoleń.
  Salon Urody & Day SPA AFRODYTA różni się ...

 • Światło - Ryska

  Światło zajmuje się sprzedażą oświetlenia, źródeł światła i osprzętu elektrycznego najwyższej jakości. Posiadamy produkty cenionych polskich i zagranicznych producentów.

 • Hotel Turkus

  Do dyspozycji gości oddajemy wygodne pokoje, kawiarnię, bar oraz restaurację serwująca dania kuchni regionalnej.

 • Patrizia Aryton

  ARYTON to polska marka rodzinna, która od 25 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących elegancję, jakość i styl.

  Pod okiem Patrycji Cierockiej powstają kolekc ...

Galerie handlowe