Witamy w nowej odsłonie HandlowyBialystok.pl!

Zyskaliśmy nowy wygląd i funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z serwisu stało się jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze.

W uaktualnionym katalogu sklepów znajdziesz zarówno butiki zgromadzone w galeriach handlowych, jak i mniejsze sklepy różnych branż, a w katalogu towarów aktualne promocje i obniżki cen.

Dzięki nowej funkcji – Umów się na zakupy – możesz powiadomić sprzedawcę o swojej wizycie, zapytać o szczegóły oferty lub poprosić o odłożenie towaru specjalnie dla Ciebie.

HandlowyBialystok.pl to teraz także ciekawe artykuły i porady, aktualne gazetki sieci handlowych oraz informacje o promocjach i wydarzeniach. Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko o obowiązujących trendach, być modnym i na czasie, a przy tym nie stracić wszystkich oszczędności – portal HandlowyBialystok.pl jest dla Ciebie!

Pod adresem Torgovyi.com uruchomiliśmy natomiast wersję rosyjskojęzyczną skierowaną do turystów zakupowych z Białorusi i Rosji. 

Wskazówki dotyczące korzystania z serwisu znajdziesz TU, a informacje o możliwościach prezentacji sklepów, towarów i usług TUTAJ.

Dołącz do nas już dziś i bądź na bieżąco z ofertą białostockich sklepów.

Redakcja HandlowyBialystok.pl

Katalog sklepów

 • Gatta

  Gatta  to -  rajstopy , odzież i bielizna stworzona aby zapewnić luksusowe samopoczucie i najmodniejszy wygląd.

  Gatta Classic – rajstopy, poń ...

 • Sizeer

  Sklepy oferujące odzież i obuwie sportstylowe. Nike Sportswear, Lacoste, Converse, Vans, adidas, Reebok, Puma czy Timberland – te i wiele innych marek znajdziecie w jednym miejscu &nda ...

 • BS CZĘŚCI MOTORYZACYJNE

  Sklep "BS CZĘŚCI MOTORYZACYJNE" oferuje sprzedaż alternatorów i rozruszników do każdego rodzaju pojazdów m.in. takich marek jak: BOSCH, VALEO, ISKRA, MAGNETI MAREL ...

 • Elwira Horosz

  Butik białostockiej projektantki.

Galerie handlowe